НОВОСТИ ДНЯ: Россия не хочет мира и делает все, чтобы заблокировать любые шаги - Кравчук  Умеренно теплая погода будет на большей части Украины в ближайшие дни  После перехода на «дистанционку» 70% людей стали больше любить свою работу  ПриватБанк вскоре выставят на продажу - глава НБУ  "Ми переможемо цю навалу": Епіфаній на тлі нових погроз РФ звернувся до українців  На Землю ежегодно падает 5 тысяч тонн космической пыли   Украина высылает российского дипломата из Киевавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
08.03.2021 280

Спецслужби РФ підривають довіру до вакцини Pfizer

Американські чиновники підозрюють, що Росія провела кампанію з дезінформації щодо західних вакцин проти коронавірусу. Деякі сайт поширювали вигадані новини щодо препарату Pfizer.

Про це повідомляє Wall Street Journal.

У Центрі глобального взаємодії Держдепартаменту США говорять щонайменше про чотирьох публікаціях, які могли бути пов'язані з діяльністю російської розвідки.

Зокрема, певні сайти зосереджували увагу на новинах про побічні ефекти вакцини від Pfizer та інших західних препаратів, переконували, що в США поспішно схвалили для використання вакцину Pfizer, та інші вигадані і вводять в оману публікації.

Мова йде про сайти New Eastern Outlook, Oriental Review, News Front (базується в окупованому Криму) і Rebel Inside. Всі вони контролюються російськими спецслужбами - Службою зовнішньої розвідки, ФСБ і разведовательным управлінням Генерального штабу збройних сил Росії.

Наголошується, що в цих сайтів невелика аудиторія, але потенційно дані з цих сайтів можуть передруковувати більш великі російські та міжнародні ЗМІ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Спецслужби РФ підривають довіру до вакцини Pfizer 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
08.03.2021 280
Еще материалы раздела «Общество»