НОВИНИ ДНЯ: Експерт назвав головну помилку Трампа у діалозі з Росією: чим це може обернутися для України  Орбан під загрозою: в Угорщині опитування показують перевагу опозиції  "Затемнення століття": коли три континенти поринуть у темряву  Цифровий ID замість анонімності: у РФ хочуть контролювати кожен крок в інтернеті  Загадка "Драконячої діри": у глибокій вирві в морі знайшли 1700 невідомих вірусів  Чому Київ замерзає втретє за зиму і де обіцяні міні-ТЕЦ: шокувальна правда про тепло  Африка розколюється швидше, ніж очікувалося: вчені виявили несподівану причинувсі новини дня
Політика
Світ
11.03.2021 740

Адміністрація Байдена ще не визначилася з санкціями щодо "Північного потоку-2"

Адміністрація президента США Джо Байдена ще продовжує процес визначення можливих нових санкцій щодо газопроводу "Північний потік 2".

Про це заявив глава Держдепу Ентоні Блінкен, передає “Інтерфакс-Україна”.

"Ми продовжуємо процес визначення можливих подальших санкцій", - сказав він, виступаючи в комітеті закордонних справ Палати представників Конгресу США.

Кілька конгресменів на слуханнях закликали Блінкена швидше запровадити додаткові санкції проти газопроводу, нагадавши йому, що Держдеп відповідно до ухваленого раніше Конгресом закону зобов'язаний це зробити.

Разом з тим Блінкен не уточнив, коли можна чекати нових обмежувальних заходів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Адміністрація Байдена ще не визначилася з санкціями щодо "Північного потоку-2" 5.00 5 1
Політика / Світ
11.03.2021 740
Еще материалы раздела «Світ»