НОВОСТИ ДНЯ: Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитування  Медведчуку придется пройти через суд — Офис Президента  День пам’яті українців, що рятували євреїв у Другій світовій, вперше відзначатимуть цьогоріч  Новое правописание остается: суд отменил решение ОАСКвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
19.03.2021 264

У березні закінчується дія фіксованого тарифу на газ: що буде з цінами

31 березня закінчується дія фіксованого тарифу на газ 6,99 грн за кубометр. Міненерго не планує продовжувати дію фіксованого тарифу після першого квітня.

Водночас у відомстві розраховують, що після скасування обмеження ціни різко не збільшаться. Із цим згодні і експерти – кажуть, поки причин для стрімкого здорожчання блакитного палива немає.

Згідно з прогнозами, з квітня ціна, залежно від постачальника, коливатиметься в межах від 6,5 до 7,5 гривні за кубічний метр.

«Я думаю, ми січневі ціни не побачимо, це був такий надзвичайний випадок – багато факторів вплинуло на ріст. Я думаю, що, найімовірніше, ціна не зміниться. Зараз зростає ціна на нафту, але це впливатиме вже на той газ, який постачатиметься ближче до осені», – прогнозує експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Тож до наступного опалювального сезону ціни можуть збільшитися. Наскільки – поки спрогнозувати важко.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
У березні закінчується дія фіксованого тарифу на газ: що буде з цінами 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
19.03.2021 264
Еще материалы раздела «Личные финансы»