НОВОСТИ ДНЯ: Экс-президент Эстонии предложил запретить гражданам России въезд в ЕС  Впервые создан эмбрион гибрида человека и обезьяны   Папа Римский призвал предотвратить эскалацию на востоке Украины  В МИД назвали фамилию российского дипломата, которого выдворят из Украины  В Украину идет новый циклон с похолоданием: прогноз погоды на 19-22 апреля  Прощание с Владимиром Яворивским состоится в Киеве 19 апреля  В «красной» зоне остаются 12 областей и Киеввсе новости дня
Политика
Украина
07.04.2021 207

Кулеба: Перемир'я на Донбасі трималося до грудня

Оголошене в середині минулого літа перемир'я на Донбасі трималося до зими, але потім у "Москві щось змінилося".

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в інтерв'ю Liberation.

Він запевнив, що Україна не прагне до ескалації конфлікту на Донбасі і схильна до дипломатичного вирішення ситуації.

"Ми відкриватимемо вогонь тільки в тому випадку, якщо є загроза нашим військам на землі або якщо вони будуть атаковані... ніякого підкріплення з метою переходу в наступ ми не здійснюємо, крім звичайних військових ротацій. Але якщо один з наших убитий, ми маємо право захищатися", - заявив міністр.

За його словами, за допомогою загострення на Донбасі намагаються налякати владу України, щоб зробити її більш гнучкою у переговорах.

"Росіяни використовують цю ескалацію, щоб зміцнити свої позиції в нормандському форматі. Потім це послання для західних країн загалом, відповідь на санкції, прийняті проти Москви за поводження з Олексієм Навальним. Послання таке: що б ви не робили, ми робимо те, що хочемо. Таким чином, те, що відбувається, виходить далеко за межі України", - зазначив Кулеба.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кулеба: Перемир'я на Донбасі трималося до грудня 5.00 5 1
Политика / Украина
07.04.2021 207
Еще материалы раздела «Украина»