НОВОСТИ ДНЯ: Основатель Amazon Джефф Безос оставил акционерам последний совет  Экс-президент Эстонии предложил запретить гражданам России въезд в ЕС  Впервые создан эмбрион гибрида человека и обезьяны   Папа Римский призвал предотвратить эскалацию на востоке Украины  В МИД назвали фамилию российского дипломата, которого выдворят из Украины  В Украину идет новый циклон с похолоданием: прогноз погоды на 19-22 апреля  Прощание с Владимиром Яворивским состоится в Киеве 19 апрелявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
07.04.2021 211

Ведуча мейковер-шоу «Місія: краса» Ірина Фролова розповіла, чи варто нести проблеми з роботи додому

Як підтримати одне одного в сьогоднішніх реаліях, коли якісь нові правила та умови змінюють звичний спосіб життя? Чи потрібно обговорювати проблеми вдома або залишати їх за порогом? Ведуча каналу «Україна» Ірина Фролова розповіла про свій секрет щасливих стосунків.

Ведучі каналу «Україна» Ірина Фролова та Григорій Герман вже багато років разом. У них двоє синів, міцні стосунки та прекрасна телевізійна кар'єра. Але щастя не звалилось цій парі на голову. Вони створювали його самі.

«Чоловік – мій найкращий друг. Я можу обговорити з ним те, що мені болить, – розказала ведуча мейковер-шоу «Місія: краса» Ірина Фролова. – З одного боку, я це принесла додому, а з іншого боку, я ж і себе принесла додому».

Довгі та корисні розмови почались ще до того, як Ірина та Григорій створили сім’ю.

«Ми багато розмовляли, – сказала ведуча каналу «Україна», – могли поїхати в кав’ярню чи в ресторан поговорити, потім Гриша відвозив мене додому. Ми ще під домом говорили півтори години в машині».

Чоловік Ірини Фролової теж вважає, що дуже корисно обговорювати все, що викликає стрес, тривогу чи зайве хвилювання. Особливо сьогодні, коли світ змінився, тому розумієш, що близькі люди можуть дати величезну підтримку.

«Це нормально – обговорювати взагалі все, що відбувається в житті, – пояснив ведучий програми «Ранок з Україною» Григорій Герман. – Нормально обговорювати те, що турбує, і давати одне одному якісь поради або підтримку. Без цього неможливо».

Новини, заходи безпеки, обмеження можуть вибити з колії. Але кожна проблема стає не такою важливою або взагалі зникає, коли вдома розповідаєш про те, що турбує. Ірина Фролова навіть в професійному сенсі переконалась, як це важливо. Вона вже 4 сезон допомагає учасникам мейковер-шоу «Місія: краса» зрозуміти себе та стати щасливими.

«Що потрібно людині, яка прийшла за допомогою? Насамперед – розуміння, підтримка, але і опора», – сказала Ірина Фролова в програмі «Зірковий шлях».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Ведуча мейковер-шоу «Місія: краса» Ірина Фролова розповіла, чи варто нести проблеми з роботи додому 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
07.04.2021 211
Еще материалы раздела «Общество»