НОВОСТИ ДНЯ: Угроза новой COVID-вспышки в Украине потенциально существует - Ляшко  Жара, но местами дожди — погода в Украине на 19 июня  В Украине следует внедрить декларативную модель «прописки» - эксперт  Зеленский обещает «минималку» для врачей не менее 20 тысяч  Украина должна вкладываться в создание новой техники для обороны - эксперт  Результаты ВНО по иностранным языкам и физике появились на страницах участников  Фронтмена «Землян» внесли в список лиц, несущих угрозу нацбезопасности Украинывсе новости дня
09.04.2021 367

В Україні оголосили війну нелегальним АЗС, але водії не помітили зниження цін

Щоб ринок нафтопродуктів в Україні розвивався на умовах добросовісної конкуренції, Кабінет міністрів і Нафтогазова асоціація підписали меморандум. Згідно з планом, в результаті вартість бензину на АЗС не має перевищувати 30 гривень. В уряді вже заявили, що це дозволило знизити ціни на пальне загалом на 20 копійок за перші дні квітня.

Але опитані кореспондентами водії запевняють: жодного зниження цін вони не помітили:

«Не бачив зниження [цін], в минулі тижні було тільки зростання».

«30 гривень – це що, нормальна ціна? Це не ціна для бензину чи солярки».

Загалом уряд і асоціація мають намір домагатися:

створення сприятливих умов розвитку ринку на принципах законності, прозорості, чесної конкуренції і соціальної відповідальності;

розвитку партнерських відносин між бізнесом і державою;

запобігання порушенням законодавства, отримання і використання неправомірних переваг у конкуренції.

Асоціація буде щомісяця надавати Кабміну інформацію про форми, види і місця нелегального обороту пального і суб'єктів, що працюють з порушенням законодавства.

У відповідь уряд муситиме боротися з нелегальним виробництвом та обігом пального (зокрема з підприємствами, що здійснюють неповний цикл нафтопереробки).

Зі свого боку компанії-учасники асоціації зобов'язуються продовжувати платити податки в повному обсязі, формувати ціну на нафтопродукти на умовах вільної конкуренції і з урахуванням кон'юнктури на світових ринках – розповіли у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні оголосили війну нелегальним АЗС, але водії не помітили зниження цін 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
09.04.2021 367
Еще материалы раздела «Рынки и компании»