НОВОСТИ ДНЯ: В Украине в прошлом году значительно меньше подделывали банкноты, чем в ЕС - Нацбанк  Астрономы нашли одну из старейших звезд во Вселенной  Полет вертолета NASA на Марсе показали в 3D  Астрономы опубликовали новые потрясающие снимки Юпитера  "Адская" жара будет чередоваться с бурями: синоптик дал прогноз на лето в Украине  Невозможно дышать: где в Киеве самый грязный воздух  Во Львове обнаружили фрагмент оборонительной стены XIV векавсе новости дня
Политика
Украина
12.04.2021 359

Зеленський: Україна готова до вторгнення Росії

Українська армія готова до можливого вторгнення російських військ.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив CNN під час візиту на передову Донбасу минулого тижня.

"Звісно. Ми знаємо (про можливість вторгнення РФ). З 2014 року ми знаємо, що це може статися кожен день. Вони готові, але і ми готові - тому, що знаходимося на своїй землі і на своїй території", - сказав Зеленський.

За його словами, військові на передовій повинні також знати, що в них є політична підтримка.

"Якщо я відвідаю військову базу, хлопці на самій передовій фронту почують про це і подумають, що я про них забув. Вони повинні знати, що мають політичну підтримку", - сказав Президент.

Також Зеленський зазначив, що якщо США бачать Україну в НАТО, то повинні підтверджувати це не тільки словами. "Якщо вони бачать Україну в НАТО, то вони повинні це сказати прямо, і це зробити. Не тільки на словах", - підсумував Зеленський.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зеленський: Україна готова до вторгнення Росії 5.00 5 1
Политика / Украина
12.04.2021 359
Еще материалы раздела «Украина»