НОВОСТИ ДНЯ: В Украину несется новый циклон: где завтра ждать дождей и ветра  Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережьявсе новости дня
Политика
Украина
13.04.2021 194

Україна поліпшила позиції у рейтингу паспортів

Україна відразу на шість позицій піднялася в рейтингу паспортів світу, зайнявши 35 місце.

Про це свідчать опубліковані у вівторок, 13 квітня, дані Індексу паспортів за II квартал від компанії Henley & Partners.

Так, у період з січня по березень 2021 року Україна уклала безвізові угоди з Арубою, Кюрасао, Гренадою, Сен-Мартеном і Карибськими Нідерландами.

Тепер власники українського паспорта теоретично можуть подорожувати без візи або візи після прибуття в 136 країн світу.

Втім, через карантинні обмеження у зв'язку з пандемією коронавірусу в багатьох країнах, реальні можливості подорожувати для українців сильно обмежені.

У рейтингу перше місце, як і раніше, займає японський паспорт - громадянам цієї країни відкриті кордони 193 країн світу, незважаючи на чинну заборону на в'їзд іноземних громадян на територію Японії. На другому місці - сингапурський паспорт, який відкриває можливість для безвізових подорожей по 192 країнах світу. На третьому місці - Німеччина і Південна Корея (191).

Незважаючи на те, що після пандемії в Індексі було дуже мало змін, деякі з країн все ж продемонстрували видатні результати за останнє десятиліття. Так, у другому кварталі 2021 року Китай піднявся відразу на 22 позиції - з 90 місця з можливістю подорожувати по сорока країнах світу до 68 місця і доступом до 77 країн світу. Ще одна країна, яка показала найбільш вражаючі результати з 2011 року - ОАЕ - перемістилися з 65 на 15 місце. ОАЕ ведуть активні дипломатичні переговори з країнами по всьому світу. З паспортом ОАЕ можна подорожувати за 174 напрямками без візи або з візою після прибуття.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна поліпшила позиції у рейтингу паспортів 5.00 5 1
Политика / Украина
13.04.2021 194
Еще материалы раздела «Украина»