НОВОСТИ ДНЯ: Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%все новости дня
Политика
Европа
13.04.2021 215

Німецькі екологи подали позов до суду проти будівництва "Північного потоку-2"

Німецька природоохоронна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH) вимагає від суду Гамбурга скасувати рішення Федерального морського і гідрографічного агентства (BSH). Раніше регулятор видав дозвіл на будівництво "Північного потоку - 2" у водах Німеччини.

Про це повідомляється на сайті DUH.

DUH вважає незаконним схвалення подальшого будівництва Північного потоку - 2".

Як наголошується в повідомленні, регулятор ігнорує кліматичні наслідки, а також заперечує вплив на морських птахів через застарілі данні.

Крім того, в DUH впевнені в непотрібності "Північного потоку - 2" для Німеччини.

Зокрема у 2020 році уряд Німеччини затвердив оцінку майбутнього споживання газу, згідно з яким він скоротиться на 8% з 2020 по 2030 рік і на цілих 43% з 2020 2040 рік.

"Німеччині не потрібен мегапровод, що виробляє 100 мільйонів тонн CO2 на рік", - йдеться в повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Німецькі екологи подали позов до суду проти будівництва "Північного потоку-2" 5.00 5 1
Политика / Европа
13.04.2021 215
Еще материалы раздела «Европа»