НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Политика
Украина
13.04.2021 367

Держдеп повідав деталі зустрічі Блінкена з Кулебою

Держсекретар США Ентоні Блінкен у ході зустрічі з главою МЗС України Дмитром Кулебою в Брюсселі у вівторок, 13 квітня, запевнив його в підтримці євроатлантичної інтеграції.

Деталі зустрічі держсекретар повідомив у Twitter.

"Я зустрівся з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою сьогодні, щоб обговорити непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України. Ми продовжуємо підтримувати євроатлантичну інтеграцію України перед обличчям триваючої агресії Росії на Донбасі і в Криму", - написав Блінкен.

Він також повідомив, що під час переговорів з Кулебою висловив стурбованість у зв'язку з діями Росії на кордоні з Україною.

Крім того, Блінкен і Кулеба обговорили важливість реформ і боротьби з корупцією в Україні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Держдеп повідав деталі зустрічі Блінкена з Кулебою 5.00 5 1
Политика / Украина
13.04.2021 367
Еще материалы раздела «Украина»