НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
16.04.2021 367

Переможниця гіпершоу «МАСКА» Злата Огнєвіч розповіла про труднощі участі у проєкті

У студію програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» завітала переможниця найпопулярнішого шоу країни «МАСКА». Під час відвертого інтерв’ю з ведучими Марією Мельник і Григорієм Германом Злата Огнєвіч розповіла, що було найскладнішим для неї на проєкті, та зізналась, чи знав хто-небудь із близьких про її участь у шоу.

Популярна українська співачка Злата Огнєвіч запевняє – участь у грандіозному шоу «МАСКА» була для неї особливою, ба навіть, переглядаючи випуски на ТБ, зірка переживала все, як вперше.

«Відчуття просто незабутні! Цими вихідними я знову переживала все те, що було на сцені шоу, і в момент, коли чекала на розкриття маски, так хвилювалась, ніби то не я. Це фантастичні емоції, і я несамовито вдячна телеканалу «Україна», всій творчій команді, яка створювала це безпрецедентне шоу», – розповіла переможниця гіпершоу «МАСКА» Злата Огнєвіч в ефірі каналу «Україна».

Більше того, артистці випала чудова нагода – в одному сезоні приміряти одразу 2 маски, вигадати дві легенди, зіграти різні ролі і, звичайно ж, ще більше вразити різноманітністю вокалу.

«Коли я мала виступати в масці Ворона, сама собі здивувалась, адже не вірила, що можу так змінювати голоси. Тоді ж мені навіть довелось записати сторіс – наживо демонструвати шанувальникам свої вміння, – зізнається співачка. – До речі, мама мене впізнала на номері Сонця з піснею «Стена». Мало хто знає, але в шкільному віці я співала цю пісню, низьким голосом з вібрато. Саме тоді мама сказала, що впізнала мене».

Проте Злата Огнєвіч вирішила заплутати рідних і до останнього приховувала те, що брала участь у шоу «МАСКА». За словами зірки – це стало для неї найскладнішим моментом. Та були й інші труднощі – важкі костюми зі своїми особливостями.

«У масці Ворона треба було звикнути до взуття, адже там величезні ноги і було досить складно. А щодо Сонця – костюм важкий і в ньому складно тримати рівновагу. Особливо на першому ефірі, я двічі ледь не впала, правда, це ніхто не помітив. А ще в першому ефірі з мене буквально злетіла сама маска, але в останню секунду я встигла її втримати», – поділилась Злата Огнєвіч у програмі «Ранок з Україною».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Переможниця гіпершоу «МАСКА» Злата Огнєвіч розповіла про труднощі участі у проєкті 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
16.04.2021 367
Еще материалы раздела «Афиша»