НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Бизнес
Технологии
17.04.2021 630

SpaceХ відправить астронавтів на Місяць у 2024 році

Компанія SpaceХ, главою якої є Ілон Маск, отримала контракт на відряджання астронавтів на Місяць у 2024 році.

Про це повідомляє NASA.

"NASA вибрала SpaceX для повернення нас (астронавтів - ред.) на Місяць. Я дуже рада нашому партнерству зі SpaceX", - сказала керівник програми NASA з доставлення людей на Місяць Ліза Уотсон-Морган.

Компанія Маска отримала контракт на 2,9 млн доларів, випередивши такі великі корпорації, як Blue Origin Джеффа Безоса, яка співпрацює з Lockheed Martin, Northrop Grumman і Darper і оборонного підрядника Dynetics.

У NASA розповіли, що в майбутньому будуть проводитися тестування багаторазового корабля Starship для забезпечення безпеки астронавтів.

Перший етап цієї програми намічений на 2021 рік. В його рамках запланований безпілотний політ встановленого на ракету Space Launch System корабля Orion навколо Місяця і його повернення на Землю. На другому етапі, у 2023 році, корабель облетить Місяць вже з екіпажем. Саму висадку на супутник NASA запланувало на 2024 рік.

Оценка материала:

5.00 / 1
SpaceХ відправить астронавтів на Місяць у 2024 році 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
17.04.2021 630
Еще материалы раздела «Технологии»