НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
18.04.2021 7919

Погода: насувається холодний циклон, можливі заморозки

У найближчі дні в країні збережеться прохолодна погода, а в середині наступного тижня на територію України насунеться холодний циклон, ймовірні нічні заморозки.

Джерело: синоптикиня Наталка Діденко у Facebook

Деталі: Неділя, 18 квітня, не обіцяє теплої погоди. У більшості областей вдень очікується +10+14 градусів.

На Півночі, північному сході буде ще холодніше, +7+12 градусів. У Карпатах, на високогір'ї, місцями температура опуститься нижче нуля.

Найближчої ночі в багатьох областях – заморозки.

Проте циклон із дощами "прикриють" від заморозків Чернігівщину, Полтавщину, Сумщину, Київщину, ймовірно, Житомирщину та Рівненщину.

На решті території України 18 квітня буде без опадів.

У Києві неділя передбачається вологою та прохолодною. Місцями дощ, вдень близько +11 градусів.

Пряма мова: "20-22 квітня припреться в Україну черговий циклон на наші голови - побільшає опадів, вітру, буде холоднувато. Видно, атмосфера вирішила свіжою, м’яко кажучи, погодою змусити нас моторніше готуватися до Великодня".

Оценка материала:

5.00 / 1
Погода: насувається холодний циклон, можливі заморозки 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
18.04.2021 7919
Еще материалы раздела «Общество»