НОВОСТИ ДНЯ: Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%  Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 годавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
19.04.2021 341

Як пофарбувати яйця на Великдень у яскраво-жовтий колір

Для фарбування яєць у жовтий колір використовуйте куркуму. Якщо залишити варені яйця на 2-3 години в розчині куркуми (1 ст. л. на 1 склянку води), вийде ніжно-жовтий колір, а якщо яйця в ньому зварити, то – насиченіший золотавий відтінок.

Якщо колір однаково вийшов блідим, залиште яйця в розчині на ніч, але в такому разі білок теж може змінити колір на жовтий.

Готові крашанки слід обсушити на полотняному або паперовому рушнику. Для блиску їх можна натерти олією.

Для фарбування куркумою краще підходять білі яйця.

Щоб яйця не тріскалися при варінні від перепаду температур, заздалегідь дістаньте їх з холодильника. Також можна додати у воду трохи солі – це збереже шкаралупу цілою.

Перед фарбуванням обов'язково помийте курячі яйця з використанням соди. А щоб знежирити поверхню, протріть її спиртом.

Перед зануренням в розчин яйця можна декорувати гілочками, а потім щільно загорнути їх в один шар марлі або капрону і скріпити нитками – розповіли у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Як пофарбувати яйця на Великдень у яскраво-жовтий колір 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
19.04.2021 341
Еще материалы раздела «Общество»