НОВОСТИ ДНЯ: Среди бакалейных товаров за год подешевело только пшено - Госстат  Первый китайский марсоход сел на Красной планете  В Исландии выставили на продажу действующий вулкан  120-летний шоколад обнаружена в футляре для шлема английского офицера  В Украине ожидается теплая погода, местами возможны дожди  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Cossack mace»  После развода с Биллом Гейтсом его жена получила акции на $3 миллиардавсе новости дня
Политика
Украина
19.04.2021 4243

Україна готується до святкування Великодня в умовах пандемії, - Шмигаль

Святкування Великодня в Україні в цьому році пройде в умовах пандемії. Відповідну заяву зробив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час селекторної наради під головуванням президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Зеленський зазначив, що Україна вже має досвід святкування в умовах пандемії.

"Хоча у нас і триває вакцинація, проте скупчення людей сьогодні досі становлять загрозу. Я особисто розумію, наскільки важливий свято Пасхи, але пандемія коригує наші плани. Упевнений, у всіх нас буде ще багато спільних свят попереду, і ми знову будемо збиратися з родиною і друзями, але в цьому році нам треба бути розважливими", - підкреслив президент.

Своєю чергою Шмигаль заявив, що "держава готується до Великодніх свят в умовах пандемії".

Оценка материала:

3.00 / 2
Україна готується до святкування Великодня в умовах пандемії, - Шмигаль 3.00 5 2
Политика / Украина
19.04.2021 4243
Еще материалы раздела «Украина»