НОВОСТИ ДНЯ: Среди бакалейных товаров за год подешевело только пшено - Госстат  Первый китайский марсоход сел на Красной планете  В Исландии выставили на продажу действующий вулкан  120-летний шоколад обнаружена в футляре для шлема английского офицера  В Украине ожидается теплая погода, местами возможны дожди  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Cossack mace»  После развода с Биллом Гейтсом его жена получила акции на $3 миллиардавсе новости дня
Политика
Европа
19.04.2021 224

ЄС не готує санкції проти Росії - Боррель

Глава дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель за підсумками засідання Ради ЄС у понеділок, 19 квітня, на якому розглядалася військова активність Росії біля кордонів України, заявив, що ЄС не готує нових антиросійських санкцій.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Наразі немає будь-якого руху в бік нових санкцій. Все може змінитися, але ситуація така, якою вона є", - сказав він.

При цьому дипломат зазначив, що ситуація біля кордонів України "має припинитися".

Боррель знову закликав Росію зробити кроки з деескалації ситуації на кордоні з Україною.

"Понад 150 тисяч російських солдатів перебуває біля українського кордону і в Криму. Цілком очевидним є ризик подальшої ескалації. Ми віддаємо належне Україні за її стриману відповідь і закликаємо Росію до деескалації та знизити напругу. Меседж всіх міністрів абсолютно чіткий - вони повторили про тверду підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, що включає невизнання незаконної анексії Криму та повне виконання Мінських домовленостей", - сказав Боррель.

Він додав, що ЄС буде підтримувати зусилля в нормандському форматі. "Ми посилимо дипломатичні зусилля з метою відновлення територіальної цілісності України", - запевнив він.

Боррель також підтвердив, що ЄС братиме участь у Кримській платформі 23 серпня. Крім того, в ЄС говорять про необхідність прискорити процес внутрішніх реформ, вітають амбіції України посилити свою політику щодо Зеленої угоди, також йшлося про постачання вакцини в рамках COVAX.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЄС не готує санкції проти Росії - Боррель 5.00 5 1
Политика / Европа
19.04.2021 224
Еще материалы раздела «Европа»