НОВОСТИ ДНЯ: Среди бакалейных товаров за год подешевело только пшено - Госстат  Первый китайский марсоход сел на Красной планете  В Исландии выставили на продажу действующий вулкан  120-летний шоколад обнаружена в футляре для шлема английского офицера  В Украине ожидается теплая погода, местами возможны дожди  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Cossack mace»  После развода с Биллом Гейтсом его жена получила акции на $3 миллиардавсе новости дня
Политика
Европа
19.04.2021 252

У ПАРЄ проведуть термінові дебати щодо Навального

Парламентською Асамблеєю Ради Європи підтримано проведення дебатів і прийняття резолюції за терміновою процедурою стосовно російського опозиційного політика Олексія Навального, який відбуває термін ув'язнення.

Про це повідомляється на сайті ПАРЄ.

"Вітаючи свій остаточний порядок денний на відкритті весняної сесії 2021 року, яку проводять у гібридному форматі, Асамблея прийняла рішення провести термінові дебати на тему Арешт і затримання Олексія Навального в січні 2021 року", - ідеться в повідомленні.

Дебати відбудуться в четвер, 22 квітня.

Нагадаємо, в Страсбурзі 19 квітня розпочалася весняна сесія Парламентської Асамблеї Ради Європи. Також актуальними питаннями порядку денного є функціонування демократичних інститутів у Туреччині, COVID-сертифікати, в'язні війни. Крім цього, попередньо запланували дебати про "російську загрозу прагненню до миру в Європі".

Нагадаємо, Олексій Навальний оголосив голодування 31 березня. Російська влада вважає його стан "задовільним", проте все ж вирішила перевести опозиціонера в стаціонар лікарні для засуджених.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ПАРЄ проведуть термінові дебати щодо Навального 5.00 5 1
Политика / Европа
19.04.2021 252
Еще материалы раздела «Европа»