НОВОСТИ ДНЯ: Среди бакалейных товаров за год подешевело только пшено - Госстат  Первый китайский марсоход сел на Красной планете  В Исландии выставили на продажу действующий вулкан  120-летний шоколад обнаружена в футляре для шлема английского офицера  В Украине ожидается теплая погода, местами возможны дожди  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Cossack mace»  После развода с Биллом Гейтсом его жена получила акции на $3 миллиардавсе новости дня
Политика
Мир
19.04.2021 248

У ВООЗ рекомендували продовжити режим надзвичайної ситуації в охороні здоров'я через COVID-19

Комітет Всесвітньої організації охорони здоров'я рекомендував продовжити режим надзвичайної ситуації у світовому охороні здоров'я. Оскільки пандемія раніше являє собою надзвичайна подія, яка продовжує негативно впливати на здоров'я населення в усьому світі.

Про це повідомляє прес-служба ВООЗ.

Комітет зазначив, що ситуація з пандемією залишається критичною, тому такі заходи необхідні.

"Комітет погодився з тим, що пандемія COVID-19 залишається надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров'я, що має міжнародне значення (PHEIC), і дав рекомендації Генеральному директору", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров'я протягом останніхсеми тижнів спостерігає зростання нових випадків захворювання на коронавірус у світі. Також протягом останніх чотирьох тижнів спостерігається зростання летальних випадків від COVID-19.

Крім того, раніше ВООЗ заявила про те, що зараз світ наближається до максимального рівня поширення коронавірусу. За останні два місяці фіксують майже дворазове збільшення тижневої захворюваності.

Додамо, що раніше ВООЗ звертали увагу на дуже низькі темпи вакцинації від коронавірусу в країнах Європи.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ВООЗ рекомендували продовжити режим надзвичайної ситуації в охороні здоров'я через COVID-19 5.00 5 1
Политика / Мир
19.04.2021 248
Еще материалы раздела «Мир»