НОВОСТИ ДНЯ: Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%  Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжесвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
20.04.2021 194

В «Головній темі» розповіли, як вберегтися від аферистів з сайтів оголошень

Все більше українців стають жертвами шахраїв, продаючи та купуючи речі через інтернет. А винахідливі злодії не стомлюються вигадувати нові підступні схеми видурювання грошей. У суспільно-резонансному проєкті «Головна тема. Перезавантаження» з Оленою Кот на каналі «Україна» розповіли, як не попастися на гачок аферистів з сайтів оголошень.

Керівник відділу бізнес-аналітики торговельного інтернет-майданчика Віктор Нобіуз запевняє, онлайн-платформа може захистити користувачів від аферистів, тільки якщо продавець та покупець спілкуються з клієнтом прямо на сайті!

«Якщо вам пропонують «Давайте спілкуватися в месенджері», то це якраз те місце, де шахраям дуже просто розповідати всілякі історії, надіслати посилання на фейковий сайт», - зазначив експерт.

Отже, перша порада – не переходьте на інші інтернет-платформи для спілкування. У разі, якщо вам скинули підозріле посилання для оплати – проігноруйте його.

Тим більше, не можна вводити на сайтах за цими посиланнями дані ваших карт. Тобто ніколи не називайте термін дії своєї картки, особливо CVV-код на зворотному боці.

Також не вірте смс-кам та скріншотам, в яких сказано, ніби ви отримали гроші за товар. Їх зараз легко підробити! Завжди перевіряйте наявність оплати безпосередньо на картці за допомогою інтернет-банкінгу або через банкомат.

А ще безпечніше користуватися спеціальними послугами доставки, які є на сайтах продажів. Покупець клікає на кнопку «купити» - і гроші не списуються, а лише заморожуються на його рахунку. І потрапляють до продавця лише після того, як товар оглянуть і заберуть. В цьому випадку обидві сторони не матимуть ризиків.

Оценка материала:

5.00 / 1
В «Головній темі» розповіли, як вберегтися від аферистів з сайтів оголошень 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
20.04.2021 194
Еще материалы раздела «Афиша»