НОВОСТИ ДНЯ: Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитування  Медведчуку придется пройти через суд — Офис Президентавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
20.04.2021 211

Україна пройшла пік третьої хвилі коронавірусу – Степанов

Минулого тижня в Україні зафіксовано на 13,5 тисяч менше хворих на COVID-19, ніж позаминулого, а також зменшилася кількість госпіталізацій.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє Укрінформ.

«Ми знаходимося в третій хвилі коронавірусної хвороби. Ми всі бачимо, як важко і з якою кількістю випадків кожного дня ми стикаємося, але, в той же час, ми можемо констатувати, що ми пройшли пік захворюваності... Якщо порівняти цифри захворюваності на минулому тижні до позаминулого, то ми маємо майже на 13,5 тисяч менше захворілих, ніж було на позаминулому тижні. Така сама ситуація по кількості госпіталізацій - на 3,5 тисячі людей менше було госпіталізовано на минулому тижні порівняно з позаминулим», - сказав Степанов.

Разом з тим, за його словами, в 12 регіонах, які перебувають на червоному рівні епіднебезпеки, ситуація залишається напруженою.

Як наголосив Степанов, найважча ситуація залишається в Києві, де зайнято 75% ліжок з киснем, Київській області (зайнято 70% ліжок з киснем), Сумській (зайнято 69,5% ліжок з киснем), Одеській (зайнято 73% ліжок з киснем) областях. Також важка ситуація в Миколаївській та Харківській областях.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна пройшла пік третьої хвилі коронавірусу – Степанов 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
20.04.2021 211
Еще материалы раздела «Общество»