НОВОСТИ ДНЯ: Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозы  Штатам следует признать Украину основным союзником вне НАТО – Ходжес  Креминь призывает готовиться к экзаменам по украинскому по правописанию 2019 года  Украину зальет дождями и грозами: появился свежий прогноз погоды  В Украине планируют отказаться от «писем счастья» для водителей  В Раду проходять чотири політсили – опитування  Медведчуку придется пройти через суд — Офис Президентавсе новости дня
Политика
Мир
23.04.2021 141

Байден планує підняти податки для багатих майже вдвічі

Президент США Джо Байден планує підвищити податки для багатих. Податкова ставка на приріст капіталу для багатих може зрости майже в два рази.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

Байден хоче підвищити податок до 39,6% з метою покрити більшу частину соціальних видатків, які спрямовані на усунення нерівності, розповів співрозмовник видання.

Зараз податкова ставка для американців з річним доходом в розмірі 1 млн доларів і більше становить 20%.

Як зазначає Bloomberg, для тих, хто заробляє не менше 1 млн доларів, нова максимальна ставка в поєднанні з існуючим прибутковим податком на інвестиційний дохід означає, що ставки федерального податку для багатих інвесторів можуть досягати 43,4%.

Податок на дохід від інвестицій в розмірі 3,8%, який фінансує програми в рамках реформи охорони здоров’я Obamacare, буде збережений.

Оценка материала:

5.00 / 1
Байден планує підняти податки для багатих майже вдвічі 5.00 5 1
Политика / Мир
23.04.2021 141
Еще материалы раздела «Мир»