НОВОСТИ ДНЯ: Україну знову накриє зливами: які області постраждають найбільше  Чернобыльскую зону нужно развивать как туристический объект и уникальную аттракцию - Киевская ОГА  За полет в космос с Безосом на аукционе заплатили $28 миллионов  В Украине ожидается резкое изменение погоды: синоптик назвал точную дату  Нулевые выбросы до 2050 года: «Большая семерка» согласовала совместные климатические цели  Две гигантские экзопланеты обнаружили возле звезды, похожей на Солнце  Парламент Израиля отправил Нетаньяху в отставкувсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
26.04.2021 359

Крематорії просто неба. Індія побила власний рекорд серед хворих

Індія продовжує бити світові рекорди за кількістю хворих – після 314 тисяч 21 квітня наступного дня в країні виявили ще 332 730 нових випадків COVID-19.

Кількість померлих зросла за добу на жахливі 2 263 особи. З такими цифрами не стикалася жодна інша країна. Індія перетнула позначку в 16 млн хворих за весь час епідемії, а жертвами інфекції стали 186 920 осіб – зазначили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Крім того, в країні виявили нові, подвійні, мутації вірусу, які ще доведеться дослідити вченим.

Лікарні в країні переповнені, кисню не вистачає, а в реанімаціях майже не залишилося вільних місць.

Індійські крематорії переповнені, тіла вже спалюють просто на вулицях. Бракує і деревини, тому родичів померлих просять приносити її з собою.

«Вчора кремували 78 померлих. Це дуже страшно, і ніхто в Делі ще не бачив такого жаху. Привозять дітей 5, 15 років, гинуть молоді люди по 25 років, ми кремували молодят. Моє серце розривається від болю, коли бачу що від коронавірусу вмирають діти. Довкола стільки тіл і немає місця, де їх поховати», – зізнається голова неурядової медичної в організації Джітендер Шанті.

Але навіть така плачевна ситуація не завадила індійській владі провести цього місяця найбільше релігійне свято в світі – індуїстський Фестиваль глечиків.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Крематорії просто неба. Індія побила власний рекорд серед хворих 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
26.04.2021 359
Еще материалы раздела «Общество»