НОВОСТИ ДНЯ: Які дії Генштабу ЗСУ викликали приємне здивування: військовий експерт дав відповідь  Туман і до +15 тепла. Синоптики розповіли про погоду в Україні на 22 березня  Картопляний пиріг з індичкою, цвітною капустою та горошком: рецепт без тіста  Чоловік знайшов у болоті золоті та срібні скарби: як йому це вдалося  "Міжнародна ізоляція Росії": Наєв про завершення війни та гарантії безпеки для України  Данілов прокоментував інформацію ЗМІ про нібито 100 тис. загиблих українських військових  "Золотий місяць": військовий експерт розповів, коли може розпочатися український контрнаступвсе новости дня
Політика
Світ
30.04.2021 410

США припиняють видачу в Росії всіх віз, окрім дипломатичних

Посольство Сполучених Штатів у Росії з 12 травня припиняє обробку заявок на всі імміграційні візи, крім дипломатичних.

Про це повідомляє ЛІГА.net.

"Ці скорочення послуг необхідні в зв'язку з повідомленням уряду Росії про свій намір заборонити Представництву США в Росії наймати іноземних громадян у ролі будь-кого", – йдеться в повідомленні.

Посольство США в РФ не пропонуватиме стандартні нотаріальні послуги, консульські звіти про народження за кордоном або послуги з продовження паспорта в доступному для огляду майбутньому.

Повідомляється, що надання екстрених послуг громадянам США в Росії також може бути відкладено або обмежено через обмежені можливості працівників виїжджати за межі Москви.

Посольство США також рекомендує американцям покинути Росію до 15 червня, якщо їхня російська віза закінчується.

"Ми шкодуємо про те, що дії уряду Росії змусили нас скоротити штат працівників консульства на 75%, і будемо прагнути запропонувати громадянам США якомога більше послуг", – відзначають дипломати.

Оценка материала:

5.00 / 1
США припиняють видачу в Росії всіх віз, окрім дипломатичних 5.00 5 1
Політика / Світ
30.04.2021 410
Еще материалы раздела «Світ»