НОВОСТИ ДНЯ: У Путина назвали непривитых россиян угрозой: дискриминация неминуема  На Киев надвигается знойная жара до +35  В украинско-американских учениях Sea Breeze-2021 примет участие рекордное количество стран  Рецепт полуничного варення, яке взагалі-то і не вариться  Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць  Дарвин ошибался: Половой отбор работает не так, как предполагалось   Синоптик рассказала, когда в Украине отступит жаравсе новости дня
Политика
Украина
30.04.2021 593

Окупанти в ОРДО "націоналізували" майно українських банків і "списали" кредити

Окупаційна влада окремих районів Донецької області (ОРДО) "націоналізувала" майно українських банків. Також були нібито "списані" кредити, які взяли жителі окупованих територій.

Про це йдеться в повідомленні на сайті так званого "парламенту ДНР"

Повідомляється, що у власність окупантів "перейшла" власність банків, які отримали ліцензію НБУ і працювали в цих районах станом на 14 травня 2014 року. При цьому не "націоналізується" майно російських банків, таких як "Промінвестбанк" і "Сбербанк".

Крім того, цей "закон" окупантів нібито припиняє всі зобов'язання жителів ОРДО перед українськими банками, які виникли до 14 листопада 2014 року. Рішення пояснюється тим, що саме цією датою було підписано указ президента України про припинення роботи банків на окупованій території.

Також повідомляється, що окупанти визнають "нікчемними" передачу прав вимоги кредитних організацій третім особам.

Оценка материала:

5.00 / 1
Окупанти в ОРДО "націоналізували" майно українських банків і "списали" кредити 5.00 5 1
Политика / Украина
30.04.2021 593
Еще материалы раздела «Украина»