НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 10 грудня  Якою буде зима в Україні: синоптикиня вразила прогнозом  Гроші самі йдуть у руки: 3 знаки зодіаку, яких чекає великий фінансовий успіх після 9 грудня  Трамп зробив заяву про необхідність виборів президента в Україні  В Росії розбився військовий транспортний літак Ан-22 "Антей"  Мирний план скоротили до 20 пунктів, США шукають компроміс щодо територій, - Зеленський  Німеччина скептична до окремих пунктів мирного плану США щодо України, - Мерцвсі новини дня
Бізнес
Економіка
30.04.2021 613

У ЄС звинуватили Apple у нових порушеннях антимонопольних норм

Єврокомісія звинуватила американську компанію Apple в порушенні антимонопольних норм Європейського Союзу. Компанії загрожує штраф у розмірі до 10% від річного доходу.

Про це повідомляє прес-служба Єврокомісії.

У ЄС зазначають, що система оплати музичного стрімінгу в додатку App Store "завищує витрати конкуруючих стрімінгових платформ" і "обмежує права користувачів, не інформуючи їх про альтернативні можливості стрімінгу".

"Встановлюючи суворі правила в магазині додатків, які ставлять в невигідне становище конкуруючі сервіси потокової передачі музики, Apple позбавляє користувачів можливості вибору більш дешевої потокової передачі музики і спотворює конкуренцію", - заявила віце-президент Єврокомісії Маргрет Вестагер.

Оценка материала:

5.00 / 1
У ЄС звинуватили Apple у нових порушеннях антимонопольних норм 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
30.04.2021 613
Еще материалы раздела «Економіка»