НОВОСТИ ДНЯ: Миссия на Альфа Центавра: это уже не фантастика  Большой Барьерный риф в опасности из-за изменений климата - ЮНЕСКО  Украинский след в гибели динозавров: версия геологов Шотландии  Украину накроет еще большей жарой: где будет сверхвысокая температура  Самолеты США совершили боевой вылет с иностранного авианосца: названа причина  Байден номинировал експерта по РФ и Украине на должность помощника министра обороны США  Delta-штам коронавірусу вже в Україні. Привезли з Росіївсе новости дня
Политика
Украина
30.04.2021 303

Справа Шеремета: суд звільнив Антоненка із СІЗО

Шевченківський суд Києва в п'ятницю, 30 квітня, звільнив з-під варти підозрюваного у вбивстві журналіста Шеремета Андрія Антоненка.

Йому змінили запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт.

Варто зазначити, що продовження арешту не стала вимагати сторона звинувачення.

"Клопотання захисника ... про зміну запобіжного заходу обвинуваченому Антоненку з утримання під вартою на особисте зобов'язання задовольнити частково: змінити обвинуваченому ... запобіжний захід з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронного засобу контролю, заборонивши цілодобово залишати місце проживання по 29 червня 2021 року включно", - йдеться в резолютивній частині ухвали суду.

Суд зобов'язав Антоненка прибувати до слідчого на вимогу, здати документи для виїзду за кордон.

Як відомо, Антоненко останній з фігурантів цієї справи, який перебував у СІЗО.

Оценка материала:

5.00 / 1
Справа Шеремета: суд звільнив Антоненка із СІЗО 5.00 5 1
Политика / Украина
30.04.2021 303
Еще материалы раздела «Украина»