НОВОСТИ ДНЯ: Среди бакалейных товаров за год подешевело только пшено - Госстат  Первый китайский марсоход сел на Красной планете  В Исландии выставили на продажу действующий вулкан  120-летний шоколад обнаружена в футляре для шлема английского офицера  В Украине ожидается теплая погода, местами возможны дожди  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Cossack mace»  После развода с Биллом Гейтсом его жена получила акции на $3 миллиардавсе новости дня
Политика
Мир
04.05.2021 186

Байден у рази збільшив квоту прийому біженців у США

Президент США Джо Байден підвищив ліміт на прийом у країну біженців з 15 до 62,5 тисяч осіб.

Відповідну заяву глави держави оприлюднила прес-служба Білого дому.

"Це викреслює встановлену попередньою адміністрацією історично низьку квоту в 15 тисяч осіб, яка не відображає цінності Америки як країни, яка вітає і підтримує біженців", - зазначено в документі.

Зазначається, що в планах адміністрації Байдена прийняти в наступному фінансовому році (починається 1 жовтня) 125 тисяч мігрантів, що закладено в представленому Конгресу бюджеті.

"Ми збираємося використовувати всі доступні інструменти, щоб допомогти цим біженцям, які пройшли ретельну перевірку й рятуються від жахливих умов у своїх країнах", - резюмував глава Білого дому.

Як відомо, квота на прийом 15 тисяч мігрантів - мінімальний показник з 1980 року - була встановлена попереднім американським лідером Дональдом Трампом.

Оценка материала:

5.00 / 1
Байден у рази збільшив квоту прийому біженців у США 5.00 5 1
Политика / Мир
04.05.2021 186
Еще материалы раздела «Мир»