НОВОСТИ ДНЯ: Среди бакалейных товаров за год подешевело только пшено - Госстат  Первый китайский марсоход сел на Красной планете  В Исландии выставили на продажу действующий вулкан  120-летний шоколад обнаружена в футляре для шлема английского офицера  В Украине ожидается теплая погода, местами возможны дожди  Украина и Британия отработают совместимость войск на «Cossack mace»  После развода с Биллом Гейтсом его жена получила акции на $3 миллиардавсе новости дня
Политика
Украина
04.05.2021 1734

Потік українців в РФ впав у чотири рази - ДПСУ

За перші три місяці цього року державний кордон України в обох напрямках перетнули майже 4,3 млн українців.

Про це повідомляє Держприкордонслужба у вівторок, 4 травня.

Зазначено, що найбільше громадян перетнули кордон з країнами ЄС - більше 2,4 млн.

"З них кордон з Польщею на виїзд і в'їзд перетнуло більше 1,5 млн наших земляків, більше 640 тисяч українців перетнули кордон з Угорщиною, більше 213 тисяч - з Румунією і близько 90 тисяч - зі Словаччиною. І це тільки сухопутна наземна ділянка кордону", - ідеться в повідомленні.

Також 1,3 млн українців подорожували по повітрю. Найменш привабливою виявилася морська ділянка кордону - 27 тисяч осіб.

Крім того, українці прямували в країни колишнього СРСР - це РФ, Молдова і Білорусь, куди на виїзд / в'їзд подорожувало 316 тисяч, 97 тисяч і 66 тисяч осіб відповідно. При цьому за аналогічний період 2020 року ці ж напрямки обрали, відповідно, 1,2 млн, 550 тисяч і 520 тисяч громадян України.

Прикордонники відзначили, що в порівнянні з трьома першими місяцями минулого року спостерігається, хоча і незначне, проте збільшення пасажиропотоку в такі країни, як Туреччина, Домініканська Республіка, Нідерланди, Мальдіви, Танзанія, Шрі-Ланка, Чорногорія, Австралія та Північна Македонія.

Оценка материала:

5.00 / 1
Потік українців в РФ впав у чотири рази - ДПСУ 5.00 5 1
Политика / Украина
04.05.2021 1734
Еще материалы раздела «Украина»