НОВОСТИ ДНЯ: Самый большой самолет в мире опять взлетел  Загадочные каменные постройки оказались частью древнего культа скотоводов  Костры на Солнце – ключ к большой солнечной тайне  Аномалий не будет: синоптики рассказали, когда в Украину придет настоящая жара  В Украине летом резко подорожают продукты: что больше всего взлетит в цене  Темная материя может скрываться в экзопланетах   Украину накроют грозы: где будет непогодавсе новости дня
Политика
Украина
04.05.2021 260

В Україні російської вакцини не буде - Степанов

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що Росія поширює фейкове повідомлення про вакцини заради просування власного препарату Супутник V. Він зазначив, що в Україні російської вакцини не буде.

"Згадайте хвилю бруду, яким поливали AstraZeneca - зв'язок між вакциною і тромбами не підтвердили, але весь світ поставили на вуха. Головний автор фейків - Росія, якій не звикати до масового зомбування населення", - йдеться в повідомленні Степанова на його сторінці у Facebook 4 травня.

Він зазначив, що його позиція принципова і незмінна: "Супутника в Україні не буде". Степанов додав, що Україну теж "намагаються втягнути в брудну брехливу кампанію з дискредитації вакцин".

Глава МОЗ закликав українців не вірити фейкам, "дотримуватися не тільки особистої, а й інформаційної гігієни".

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні російської вакцини не буде - Степанов 5.00 5 1
Политика / Украина
04.05.2021 260
Еще материалы раздела «Украина»