НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Украина
05.05.2021 228

Обмін полоненими: окупанти в ОРДО почали погоджувати список

Окупаційна влада окремих районів Донецької області (ОРДО) почала погоджувати список на обмін полоненими з українською стороною. Список був отриманий три тижні тому.

Про це заявила запрошена російською стороною представниця окупаційної влади в гуманітарній підгрупі ТКГ, так званий "омбудсмен ДНР" Дар'я Морозова, передають сепаратистські ЗМІ.

За її словами, нібито вперше за півтора року Україна передала список осіб, яких розшукує на окупованій території.

"У ньому - 85 осіб. До слова, це перший офіційний перелік розшукуваних осіб, надісланий українською стороною за останні півтора року. У Донецьку працюють над надісланим списком, перевіряють відповідний запит", - заявила Морозова.

Оценка материала:

5.00 / 1
Обмін полоненими: окупанти в ОРДО почали погоджувати список 5.00 5 1
Политика / Украина
05.05.2021 228
Еще материалы раздела «Украина»