НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Украина
06.05.2021 211

Зеленський анонсував серйозну угоду України та США

Президент України Володимир Зеленський анонсував можливе підписання в майбутньому двосторонньої угоди між Україною та США.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з держсекретарем США Ентоні Блінкеном у Києві в четвер, 6 травня.

Так, Зеленський подякував США за підтримку і за збільшення військової та фінансової допомоги.

"Окремо ми проговорили фундаментальний формат підтримки. Ми говорили про питання альянсу і можливої двосторонньої дуже серйозної угоди. Але це питання майбутнього, зараз рано говорити про деталі", - зазначив президент.

За його словами, сторони обговорили безпеку в Чорноморському та Азовському регіонах.

"Тут ми бачимо спільні дії, і, я вважаю, є фундаментальна ідея - поки що теж не буду говорити про це публічно. Потрібно, щоб усі сторони узгодили цю ідею і тоді ми все розповімо громадськості", - додав Зеленський.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зеленський анонсував серйозну угоду України та США 5.00 5 1
Политика / Украина
06.05.2021 211
Еще материалы раздела «Украина»