НОВОСТИ ДНЯ: Тайна великого затемнения Бетельгейзе официально раскрыта  На дне озера в США нашли самолет, похожий на пропавший в 1965 году  В США подводные археологи обнаружили орудия из обсидиана возрастом 9000 лет  В Украине может быть лучший урожай за 10 лет: в Укргидрометцентре озвучили прогноз погоды  Одесский историк нашел новые документы о массовых расстрелах НКВД  Крупнейшая авиагруппа китайских ВВС пролетела мимо Тайваня  В Украину ворвется антициклон Zoe с мгновенными сильными ливнямивсе новости дня
07.05.2021 228

Блінкен прокоментував кадрові зміни в Нафтогазі

Останні кадрові зміни в керівництві НАК "Нафтогаз України" – поганий сигнал і потенційна міжнародна шкода іміджу країни.

Про це сказав держсекретар США Ентоні Блінкен в інтерв'ю Факти ICTV.

Відповідаючи на питання, як кадрові зміни в Нафтогазі можуть вплинути на інвестиційний клімат, співпрацю з МВФ і загалом на економічну стабільність в Україні, Блінкен підкреслив: "Це поганий сигнал і потенційна шкода, міжнародна шкода іміджу України".

"Мені здається, уряд це розуміє і буде рухатися до корпоративного управління Нафтогазом. Воно повинно бути прозорим, незалежним і обов'язково служити інтересам українців", – заявив Блінкен.

Оценка материала:

5.00 / 1
Блінкен прокоментував кадрові зміни в Нафтогазі 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
07.05.2021 228
Еще материалы раздела «Рынки и компании»