НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Украина
07.05.2021 248

Кравчук: Візит Блінкена - це сигнал для Росії

Візит держсекретаря США Ентоні Блінкена в Україну є сигналом для Росії про те, що агресія проти України не залишиться безкарною.

Таку точку зору озвучив глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі телеканалу Україна 24 у п'ятницю, 7 травня.

"Я у свій час багато робив візитів, і коли готується такий візит, то приїжджає передова група готувати візит. Не може бути в передовій групі друга по суті особа держави, держсекретар США. Це не є головним завданням візиту Блінкена в Україну, головне завдання - продемонструвати, що Росія не може безкарно здійснювати агресію проти України, і не тільки проти неї, а бути загрозою для всього європейського демократичного і цивілізованого світу, породжувати війни", - вважає Кравчук.

Він зазначив, що "Блінкен здійснив такий повномасштабний візит вперше за свою каденцію, і зробив його в Україну, тим самим підкресливши, що Україна займає важливе місце в демократичному світі".

"До цього були різні зустрічі, на рівні міністрів закордонних справ "Сімки", НАТО, з міністром оборони США. Всі вони продемонстрували єдину позицію, а саме - український суверенітет і незалежність будуть підтримуватися і захищатися. І це сигнал для Росії, це головне", - сказав перший президент.

"Візит - серйозний сигнал для Росії для здійснення такої зовнішньої політики, яка б не викликала агресії, не була б активними військовими діями проти України і не тільки. Тому що буде покарання дуже серйозне, вона відчує це обов'язково, і необов'язково за допомогою військ, а є інші шляхи і способи змусити Росію діяти відповідно до норм міжнародного права", - додав Кравчук.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кравчук: Візит Блінкена - це сигнал для Росії 5.00 5 1
Политика / Украина
07.05.2021 248
Еще материалы раздела «Украина»