НОВОСТИ ДНЯ: В украинско-американских учениях Sea Breeze-2021 примет участие рекордное количество стран  Рецепт полуничного варення, яке взагалі-то і не вариться  Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць  Дарвин ошибался: Половой отбор работает не так, как предполагалось   Синоптик рассказала, когда в Украине отступит жара  В Турции расшифровали уникальные наскальные символы в храме, которому 3 200 лет  Кулеба объяснил, зачем Украина покупает беспилотники у Турциивсе новости дня
Политика
Мир
09.05.2021 2406

Лукашенко підписав документ про передачу влади на випадок своєї смерті

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підписав декрет Про захист суверенітету і конституційного ладу, яким передбачається передача президентських повноважень Раді безпеки в разі загибелі глави держави.

Про це повідомила в неділю прес-служба президента.

"Документом передбачається, що в разі загибелі Глави держави внаслідок замаху, здійснення акту тероризму, зовнішньої агресії, інших насильницьких дій всі державні органи та їх посадові особи діють відповідно до рішень Ради Безпеки, на засіданнях якої головує Прем'єр-міністр", - йдеться в повідомленні.

При цьому на території країни негайно вводиться надзвичайний або військовий стан, а Радою Безпеки визначається перелік заходів щодо їх забезпечення. Рішення Ради Безпеки є обов'язковими для всіх і підлягають безумовному виконанню.

Основним питанням буде питання проведення виборів. Рада Безпеки з участю губернаторів прийме рішення про їх проведення.

"Декрет спрямований на збереження незалежності та суверенітету країни. Декрет набуває чинності з моменту його підписання", - додали в прес-службі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Лукашенко підписав документ про передачу влади на випадок своєї смерті 5.00 5 1
Политика / Мир
09.05.2021 2406
Еще материалы раздела «Мир»