НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Политика
Украина
10.05.2021 488

У Держкосмосі визначили цілі на найближчі п'ять років

Українська космічна програма на наступні п'ять років включає вступ держави до Європейського космічного агентства і створення вітчизняного космодрому.

Про це заявив глава Державного космічного агентства Володимир Тафтай в ефірі телеканалу Перший діловий.

За його словами, метою відомства також є створення угруповання із семи українських супутників і виведення на орбіту супутника Січ-2-30, який буде готовий в жовтні і запущений з пускового майданчика SpaceX у грудні 2022 року.

Як розповів Тафтай, Січ-2-30 вже складений і проходить випробування. Розробка апарату є одним зі спільних проектів з Європейським космічним агентством.

У функції супутника буде входити, зокрема, дистанційне зондування, тобто фотографування поверхні Землі з космосу.

"Можна попередити несанкціоноване використання лісових масивів, вирубування лісів, використання водних ресурсів, пожежі, адже завдяки супутникам інформацію можна отримати швидше, коли проблема тільки починається", - уточнив глава Держкосмосу.

При цьому Тафтай повідомив, що на реалізацію космічної програми необхідно виділити 15 мільярдів гривень.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Держкосмосі визначили цілі на найближчі п'ять років 5.00 5 1
Политика / Украина
10.05.2021 488
Еще материалы раздела «Украина»