НОВОСТИ ДНЯ: У Путина назвали непривитых россиян угрозой: дискриминация неминуема  На Киев надвигается знойная жара до +35  В украинско-американских учениях Sea Breeze-2021 примет участие рекордное количество стран  Рецепт полуничного варення, яке взагалі-то і не вариться  Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць  Дарвин ошибался: Половой отбор работает не так, как предполагалось   Синоптик рассказала, когда в Украине отступит жаравсе новости дня
Политика
Мир
11.05.2021 640

Генсек ООН оцінив можливість розміщення миротворців на Донбасі

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш вважає дуже малоймовірним досягнення в найближчому майбутньому консенсусу з питання про можливе введення і розміщенні миротворчих сил на Донбасі.

Про це Гутерреш заявив в інтерв'ю російським ЗМІ.

При цьому він зазначив, що в ООН підтримують повне виконання мінських домовленостей і виступають за збереження "нормандського формату".

"Звичайно, ми стурбовані нещодавньою ескалацією, порушенням домовленості про припинення вогню. Розраховуємо, що настана деескалація і режим припинення вогню буде повністю дотримуватися", - підкреслив Гутерреш.

Що стосується відправлення миротворчих сил ООН в Україну, то це він назвав найближчим часом малоймовірним.

"Існують дуже різні точки зору щодо того, який мандат і яку роль могли б грати миротворчі сили в Україні. Навряд чи згода буде досягнута в найближчому майбутньому", - сказав генсек міжнародної організації.

Оценка материала:

5.00 / 1
Генсек ООН оцінив можливість розміщення миротворців на Донбасі 5.00 5 1
Политика / Мир
11.05.2021 640
Еще материалы раздела «Мир»