НОВОСТИ ДНЯ: IBM запустила в эксплуатацию первый в Европе коммерческий квантовый компьютер  Знаменитый астероид из золота оказался не тем, чем его считали: заявление ученых  В космос в этом году отправят первый деревянный спутник  Археологи нашли тысячелетнюю ткань викингов  Грози будуть ще кілька днів – потім спека  Украина попала в список лучших стран Европы для туризма  Как устроена Вселенная: ученые обнаружили вращение «усиков галактик»все новости дня
Политика
Украина
12.05.2021 207

Міжнародні навчання в Чорному морі

В Одеському порту ошвартувався фрегат берегової оборони США «Гамільтон». У Чорному морі він брав участь у навчаннях із турецьким кораблем і грузинським катером. А минулої суботи – із українським корветом «Григорій Куроп’ятников».

За інформацією Держприкордонслужби маневри проводили більш як за 100 миль від Одеси. Там кораблі Російської Федерації намагалися навчанням перешкодити: зненацька оголошували закриття районів для плавання і не відповідали на запити про дотримання міжнародних норм безпечної навігації – розповіли в новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Провокацією я би це не назвав. Нашим діям це не заважало – ситуація була стабільною», - Тімоті Кронін, командир катера берегової оборони США Hamilton.

«Цей візит я враховую як підтримку з боку наших партнерів. Підтримку України в прагненні її до набуття членства в НАТО та прагненні до демократичних цінностей, які ми хочемо мати в нашій державі», - Олексій Неїжпапа, командир військово-морських сил Збройних сил України.

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Міжнародні навчання в Чорному морі 5.00 5 1
Политика / Украина
12.05.2021 207
Еще материалы раздела «Украина»