НОВОСТИ ДНЯ: На Киев надвигается знойная жара до +35  В украинско-американских учениях Sea Breeze-2021 примет участие рекордное количество стран  Рецепт полуничного варення, яке взагалі-то і не вариться  Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць  Дарвин ошибался: Половой отбор работает не так, как предполагалось   Синоптик рассказала, когда в Украине отступит жара  В Турции расшифровали уникальные наскальные символы в храме, которому 3 200 летвсе новости дня
Политика
Мир
16.05.2021 224

З початку конфлікту із Сектора Гази у бік Ізраїлю випустили майже 2500 ракет

З початку конфлікту з території Сектору Гази у напрямку Ізраїлю випустили майже 2500 ракет.

Про це пише timesofisrael.com.

Зокрема, за підрахунками ізраїльських військових, з вечора суботи до ранку неділі, 16 травня палестинські терористичні групи випустили понад 130 ракет у напрямку Ізраїлю. 11 ракет не змогли перетнути кордон та впали на території Сектора Гази.

Обстріл не завдав значної шкоди і не приніс жертв серед цивільного населення.

Водночас, за останньою інформацією, кількість загиблих у Секторі Гази зросла до 174 осіб, серед них 47 дітей і 29 жінок.

Ізраїльські чиновники заявляють, що у результаті нападів бойовиків на Ізраїль загинуло десять людей, зокрема двоє дітей.

Нагадаємо, новий етап ескалації між Палестиною та Ізраїлем почався на тлі слухань про примусове виселення палестинців з будинків у Єрусалимі, а також напередодні святкування Ізраїлем Дня Єрусалима. І Палестина, І Ізраїль вважають це місто своїм.

У суботу, 15 травня Ізраїльські ВПС завдали удару по будівлі, де розташовувалися офіси місцевих і міжнародних ЗМІ в секторі Гази, до цього журналісти встигли покинули будівлю до атаки.

Сьогодні, 16 травня питання конфлікту обговорюють на засіданні Ради Безпеки ООН.

Оценка материала:

5.00 / 1
З початку конфлікту із Сектора Гази у бік Ізраїлю випустили майже 2500 ракет 5.00 5 1
Политика / Мир
16.05.2021 224
Еще материалы раздела «Мир»