НОВОСТИ ДНЯ: В украинско-американских учениях Sea Breeze-2021 примет участие рекордное количество стран  Рецепт полуничного варення, яке взагалі-то і не вариться  Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць  Дарвин ошибался: Половой отбор работает не так, как предполагалось   Синоптик рассказала, когда в Украине отступит жара  В Турции расшифровали уникальные наскальные символы в храме, которому 3 200 лет  Кулеба объяснил, зачем Украина покупает беспилотники у Турциивсе новости дня
Бизнес
Экономика
18.05.2021 519

Українцям пояснили, як заново оформити субсидію

Після того, як уряд ввів нові правила призначення субсидій, українцям доведеться заново подавати документи на її призначення.

Як відзначають в Департаменті соцполітики КМДА, Мінсцополітики дає 5 місяців для переоформлення житлової субсидії. При цьому, незалежно від місяця подачі заяви, субсидія буде призначена за всі 5 місяців, з травнем включно.

Для переоформлення житлової субсидії одержувачу необхідно звернутися в Центри надання адміністративних послуг; або безпосередньо в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій; Також можна надіслати заповнені бланки поштою на адресу органу соціального захисту населення; Або скористатися електронним сервісом, який розміщений на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного сайту Мінсоцполітики для надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення або посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Департамент соціальної політики КМДА також закликає всіх одержувачів житлових субсидій не панікувати і не створювати черг в органи соціального захисту.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українцям пояснили, як заново оформити субсидію 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
18.05.2021 519
Еще материалы раздела «Экономика»