НОВОСТИ ДНЯ: Право на відстрочку. Кого точно не мобілізують під час війни: повний список  Карамельна шарлотка – рецепт смачного яблучного пирога  Коли свято Покрови 2023 року?   Україні потрібно 300 000 мігрантів щороку: соціологиня пояснила навіщо  Касетні ATACMS можуть з'явитися в Україні вже наступного тижня, - Newsweek  Чорноморський флот РФ частково позбавили можливості блокувати порти, - британська розвідка  Якою буде зима 2024 в Україні: чи будуть морози і снігвсе новости дня
Бізнес
Економіка
18.05.2021 728

Українцям пояснили, як заново оформити субсидію

Після того, як уряд ввів нові правила призначення субсидій, українцям доведеться заново подавати документи на її призначення.

Як відзначають в Департаменті соцполітики КМДА, Мінсцополітики дає 5 місяців для переоформлення житлової субсидії. При цьому, незалежно від місяця подачі заяви, субсидія буде призначена за всі 5 місяців, з травнем включно.

Для переоформлення житлової субсидії одержувачу необхідно звернутися в Центри надання адміністративних послуг; або безпосередньо в структурні підрозділи з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій; Також можна надіслати заповнені бланки поштою на адресу органу соціального захисту населення; Або скористатися електронним сервісом, який розміщений на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики.

Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного сайту Мінсоцполітики для надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення або посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Департамент соціальної політики КМДА також закликає всіх одержувачів житлових субсидій не панікувати і не створювати черг в органи соціального захисту.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українцям пояснили, як заново оформити субсидію 5.00 5 1
Бізнес / Економіка
18.05.2021 728
Еще материалы раздела «Економіка»