НОВИНИ ДНЯ: Комітет розвідки США після секретної наради закликав негайно забезпечити допомогу Україні  Скільки Україні треба мобілізувати людей: американський генерал назвав цифру та умову  У Путіна зробили нову заяву про "олімпійське перемир'я", яке просуває Макрон  Дешевше купити Patriot, ніж відновлювати зруйновану Росією ТЕС — Боррель  Сі Цзіньпін – за мирну конференцію для врегулювання війни в Україні, але назвав умову  В Україні 17 квітня хмарно і дощитиме, вдень до +26°  В Україні значно похолодає: коли будуть сильні дощі та де чекати на "мінус"всі новини дня
25.05.2021 495

В Україні стало більше платіжних карток

Кількість платіжних карток в обігу з початку року зросла на 2,5%, до 75,3 млн штук.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

"З початку року на 2,5% зросла загальна кількість платіжних карток в обігу – до 75,3 млн штук. Також продовжувала розширюватися платіжна інфраструктура. За січень-березень кількість пунктів продажу товарів, які приймають платіжні картки, зросла на 2% – до 334 тисяч", - йдеться в повідомленні НБУ.

Також мережа торговельних pos-терміналів в Україні за І квартал зросла майже на 2% – до 382 тис. Із них майже 87% торговельних платіжних терміналів забезпечують можливість здійснення безконтактної оплати.

При цьому, темпи приросту кількості торговельних pos-терміналів у першому кварталі 2021 року були найнижчими за останній рік. Загалом кількість платіжних терміналів (контактних та безконтактних) у розрахунку на 1 млн постійного населення України станом на 1 квітня 2021 року становила 9,6 тис. шт. (на початок року – 9,4 тис. шт.).

У Нацбанку зазначають, що попри пандемію, обсяги транскордонних переказів в Україну минулого року майже не знизилися, водночас на перше місце за обсягами операцій вийшли перекази через банківські рахунки (через систему SWIFT). Тож карантинні обмеження сприяли перетіканню транскордонних переказів із неофіційних каналів у офіційні.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні стало більше платіжних карток 5.00 5 1
Бізнес / Ринки та компанії
25.05.2021 495
Еще материалы раздела «Ринки та компанії»