НОВОСТИ ДНЯ: Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордонів  Друзі Путіна в Європі: хто це, що ми про них знаємо та як змінюється ситуація  В Україні вже перевірили 80% закладів освіти на наявність укриттів: названо регіони з найкращою і найгіршою ситуацією  У четвер в Україні почне змінюватися погода: чого очікувативсе новости дня
Політика
Світ
27.05.2021 656

У Білорусі почали збирати гроші на захоплення Лукашенка

Білоруський опозиціонер і колишній кандидат в президенти країни Валерій Цепкало запропонував зібрати 11 млн євро за арешт диктатора Олександра Лукашенка.

Як повідомляє білоруська служба Радіо Свобода, за два дні зібрали вже 126 тисяч євро.

Цепкало назвав свою ініціативу «Все або нічого». За словами опозиціонера, 11 млн євро виплатять представникам правоохоронних органів або громадянського суспільства, дії яких призведуть до затримання і арешту Лукашенка. Кошти перерахують на спеціальний рахунок «безпечною транзакцією», за яку відповідатиме юридична особа в європейській юрисдикції.

Опозиціонер наголосив, що Лукашенко в Білорусі асоціюється з фальсифікацією виборів, величезною кількістю вбивств і викрадень, безліччю злочинів проти людяності, зокрема тортурами і незаконною депортацію.

За даними ЗМІ, за два дні гроші пожертвували 225 осіб. Сума вже перевищує 126 тисяч євро.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Білорусі почали збирати гроші на захоплення Лукашенка 5.00 5 1
Політика / Світ
27.05.2021 656
Еще материалы раздела «Світ»