НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Политика
Европа
11.06.2021 207

ЄС введе нові санкції проти 71 людини і семи організацій Білорусі, - Bloomberg

Європейський Союз збирається запропонувати санкції щодо більш ніж 70 осіб і організацій Білорусі. Обмеження мають намір ввести за примусову посадку літака Ryanair і затримання журналіста Романа Протасевича.

Про це повідомляє Bloomberg.

Цей крок є черговим кроком у реакції ЄС на серію репресивних дій з боку влади Мінська.

ЄС вже ввів санкції проти семи білоруських юридичних і 88 фізичних осіб, включаючи президента Олександра Лукашенка, і працював над додаванням нових осіб ще до затримання Романа Протасевича.

Раніше в цьому місяці члени ЄС погодилися заборонити білоруським літакам літати в європейському повітряному просторі і аеропортах. Європейська комісія відмовилася від коментарів.

Нові заходи дозволять включити в список, який був розширений у зв'язку з арештом Протасевича, ще 71 фізичне і сім юридичних осіб.

У список включать суддею і прокурорів, які брали участь у винесенні вироків протестувальникам, а також парламентаріїв, представників уряду і правоохоронних органів і керівників підприємств, пов'язаних з режимом Лукашенка.

У списку також кілька компаній і експортерів, що працюють в різних галузях промисловості, які звинувачуються в підтримці уряду Лукашенка і його репресій проти громадянського суспільства.

Технічна робота над подальшими заходами триває після того, як в травні лідери ЄС домовилися прийняти "цільові економічні санкції". Точні сектори, які будуть порушені, ще не визначені, але, ймовірно, вони включатимуть такі області, як калійна промисловість, де Державні підприємства найбільш активні.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЄС введе нові санкції проти 71 людини і семи організацій Білорусі, - Bloomberg 5.00 5 1
Политика / Европа
11.06.2021 207
Еще материалы раздела «Европа»