НОВОСТИ ДНЯ: Шмыгаль не исключает, что цена на газ для населения может снизиться  Ученые раскрыли тайну потускнения звезды Бетельгейзе  Германия разрешила вакцинированным украинским туристам въезд с 25 июня  Подготовка офицеров по процедурам НАТО начнется уже осенью - Таран  Востоку и югу не повезет: синоптики дали жаркий прогноз на выходные  Бизнесу не нужны разрешения на использование айдентики к 30-летию Независимости - МКИП  Опубликован указ Зеленского о зарплате врачей в 20 тысячвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
11.06.2021 630

В Україну прибула нова партія вакцин Pfizer

Ще майже 67 тисяч доз вакцини виробництва Pfizer-BioNTech доправили до України.

Це частина партії, яку закупили державним коштом – повідомили у Міністерстві охорони здоров’я. Нею імунізуватимуть медиків, людей старших за 65 років, соцпрацівників, освітян, військових на фронті та тих, хто працює в критично важливих структурах державної безпеки.

Загалом до України уже доправили понад 230 тисяч доз вакцини Pfizer, закупленої за державні гроші. Ще понад 700 тисяч доз ми отримали в межах  глобальної ініціативи COVAX. До кінця тижня за цією програмою очікуємо понад 350 тисяч доз Pfizer – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україну прибула нова партія вакцин Pfizer 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
11.06.2021 630
Еще материалы раздела «Общество»