НОВОСТИ ДНЯ: Небоевые потери оккупантов на Востоке в июле составили почти 70 человек - разведка  Моряки Украины и Грузии провели в Черном море учения PASSEX  В Украину идет похолодание: в каких регионах спадет жара  В День Государственного Флага возведут монумент единства Украины  На параде ко Дню Независимости представят военную технику стран-партнеров  Украинские водолазы прибыли в Румынию на учения «Дайв - 2021»  Атмосферный фронт принесет в Украину резкое похолодание до +19все новости дня
Политика
Мир
13.06.2021 966

Мінськ підготував санкції проти Заходу

Влада Білорусі розробила і введе економічні, політичні та військові заходи у відповідь на нові санкції Заходу проти республіки.

Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей в інтерв'ю телеканалу ОНТ.

"Ми виробили адекватні заходи у сфері політики, економіки та у військовій сфері. Ми, звичайно ж, будемо задіювати ці кроки залежно від тих кроків, які зроблять наші партнери", - зазначив глава МЗС.

За словами Макеєва, західні країни й організації намагаються показати, що "від Білорусі виходить загроза регіональній та міжнародній безпеці, щоб виправдати будь-які методи дії проти неї".

При цьому міністр стверджує, що Мінськ відкритий до діалогу, але не ц формі ультиматумів.

"Ми повинні обговорювати реально і конкретно можливі проблеми, що існують між Білоруссю і тією чи іншою країною: перспективи наших взаємин, шляхи вирішення проблем", - уточнив він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Мінськ підготував санкції проти Заходу 5.00 5 1
Политика / Мир
13.06.2021 966
Еще материалы раздела «Мир»