НОВОСТИ ДНЯ: В ВОЗ говорят, что Delta-штамм не смертельнее других вариантов COVID-19  Из-за черной дыры впервые зафиксировали свет  Уряд США відмовив Безосу в укладенні контракту з висадження на Місяць  Самые жаркие дни уже позади. Синоптик назвала дату снижения температуры  Дуров объяснил, почему Telegram не блокирует фейки о коронавирусе  NASA и Boeing отказались от запуска миссии в космос из-за инцидента с модулем России  Синоптик объяснила, почему Украину накрыла аномальная жаравсе новости дня
Политика
Мир
16.06.2021 224

Лукашенко зажадав від регіонів Білорусі готовності до мобілізації

Формальний глава Білорусі Олександр Лукашенко зажадав, щоб всі регіони і райони були готові до мобілізації за три дні.

Про це повідомляє БЕЛТА в середу, 16 червня.

Лукашенко додав, що главам райвиконкомів і облвиконкомів потрібно навчитися воювати і добре знати об'єкти, які потрібно охороняти в рамках територіальної оборони. За його словами, місцева влада повинна забезпечити швидку мобілізацію громадян, щоб вони за тривогою були мобілізовані за три дні.

"Усі керівники підприємств, де ця техніка зосереджена, в мирний час повинні знати, що ця техніка підлягає мобілізації... Словом, в будь-який момент приїхали, підняли за тривогою, три доби - і всі на місцях, охороняють ті об'єкти, які потрібно тут охороняти. До цього в країні всі повинні готуватися після сьогоднішнього заходу", - сказав Лукашенко.

Оценка материала:

5.00 / 1
Лукашенко зажадав від регіонів Білорусі готовності до мобілізації 5.00 5 1
Политика / Мир
16.06.2021 224
Еще материалы раздела «Мир»