НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Политика
Украина
18.06.2021 228

На сайти держорганів за тиждень здійснили понад 50 тисяч кібератак

За тиждень 9-15 червня на сайти держструктур було скоєно понад 50 тисяч кібератак, які були успішно блоковані.

Про це в п'ятницю, 18 червня, повідомляє прес-служба Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

"Системою захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокована 50 571 атака різних видів, що на 17% більше, ніж на попередньому тижні. Переважна більшість - мережеві атаки прикладного рівня (98%). Заблоковано 19 DDoS-атак", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що атаки відбувалися переважно на вебресурси президента України.

Також повідомляється, що системою виявлення вразливостей і реагування на кіберінциденти і кібератаки на об'єктах моніторингу зафіксовано 1 177 118 підозрілих подій (на 2% менше, ніж на попередньому тижні). Більшість з них є спробами отримання прав користувача - 49%, спробами отримання прав адміністратора - 22%, порушеннями корпоративної політики безпеки - 8%, підозрілим виконуваним кодом - 8%, із застосуванням нестандартних протоколів - 8%.

"Урядовою командою реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA в цей період зареєстровано та опрацьовано 4 384 кіберінцидентів (приблизно на рівні попереднього тижня). Переважна більшість опрацьованих інцидентів належить доменній зоні UACOM (близько 99%)", - повідомляють у Держспецзв'язку.

Також повідомляється, що основна кількість інцидентів стосується поширення шкідливого програмного забезпечення - 74%, а також фішингу - 25%.

Оценка материала:

5.00 / 1
На сайти держорганів за тиждень здійснили понад 50 тисяч кібератак 5.00 5 1
Политика / Украина
18.06.2021 228
Еще материалы раздела «Украина»