НОВОСТИ ДНЯ: В ВОЗ говорят, что Delta-штамм не смертельнее других вариантов COVID-19  Из-за черной дыры впервые зафиксировали свет  Уряд США відмовив Безосу в укладенні контракту з висадження на Місяць  Самые жаркие дни уже позади. Синоптик назвала дату снижения температуры  Дуров объяснил, почему Telegram не блокирует фейки о коронавирусе  NASA и Boeing отказались от запуска миссии в космос из-за инцидента с модулем России  Синоптик объяснила, почему Украину накрыла аномальная жаравсе новости дня
Политика
Европа
18.06.2021 322

Банки, нафта і калій: ЄС погодив секторальні санкції проти Білорусі

Європейський союз погодив секторальні санкції проти Білорусі. Вони торкнуться калійної промисловості, нафти та банківського сектору.

Про це в Twitter повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк.

"Стало зрозуміло, що існує угода про секторальні санкції ЄС щодо Білорусі за трьома сферами - калійні добрива, банківська справа і нафта - з політичним "зеленим світлом" на раді у закордонних справах в понеділок. Має фіналізуватися найближчими днями", - зазначив журналіст.

Нагадаємо, раніше на цьому тижні посли країн Європейського союзу схвалили новий пакет санкцій проти Білорусі. До нього потрапили відповідальні за інцидент з примусовою посадкою літака Ryanair і затримання опозиційного журналіста Романа Протасевича. Офіційне рішення буде опубліковано 21 червня.

До цього Європейський парламент ухвалив резолюцію з вимогою запровадити секторальні санкції проти Білорусі, які зачіпають торгівлю сирою нафтою і нафтовими продуктами, калійну, сталеливарну і деревообробну промисловість. А також відключити країну від систему міжнародних платежів SWIFT.

Оценка материала:

5.00 / 1
Банки, нафта і калій: ЄС погодив секторальні санкції проти Білорусі 5.00 5 1
Политика / Европа
18.06.2021 322
Еще материалы раздела «Европа»