НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Политика
Украина
19.06.2021 299

Святкування 30-річчя незалежності України коштуватиме 5,5 млрд грн

Кабінет міністрів планує витратити на святкування 30-ї річниці незалежності України 5,423 мільярда гривень.

Про це йдеться у висновку Міністерства фінансів до розпорядження Кабміну про план заходів до цьогорічного Дня Незалежності, повідомляє NV.ua.

«Відповідно до фінансово-економічних розрахунків реалізація проєкту потребуватиме коштів з державного та місцевих бюджетів в обсязі 5 423 200 грн, у тому числі додаткова потреба становитиме 840,5 млн гривень», — йдеться у документі.

Також зазначають, що додаткова потреба бюджетних коштів, необхідна для реалізації окремих заходів в межах святкування, становить 1,6 млрд грн.

Згідно з документом, святкування фінансуватимуть з державного та місцевих бюджетів, а також коштом інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Як повідомлялося, цьогоріч 24 серпня у центрі Києва відбудеться великий військовий парад з прольотом авіації ЗСУ та країн-партнерів.

Також буде організовано урочисте проходження катерів і проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки на річці Дніпро в районі Київського річкового вокзалу і Труханового острова.

Урочистості проведуть і в Одесі, де відбудеться проходження бойових кораблів і суден, а також проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Святкування 30-річчя незалежності України коштуватиме 5,5 млрд грн 5.00 5 1
Политика / Украина
19.06.2021 299
Еще материалы раздела «Украина»