НОВОСТИ ДНЯ: Из-за таяния ледников 98% колоний императорских пингвинов могут исчезнуть к 2100 году  Россия до сих пор не предоставила Еврокомиссии достаточно данных о своей вакцине Sputnik V  Танцующие призраки указывают на новые открытия в космосе  Глава ВОЗ призвал ввести мораторий на третью прививку до конца сентября  В Турции нашли редкую погребальную плиту возрастом 1900 лет  Безопасность в школах: правительство планирует создать систему предотвращения нападениям на учебные заведения  В Украине хотят сократить сроки введения второй дозы COVID-вакцинвсе новости дня
Бизнес
Экономика
22.06.2021 211

Курс біткоїна різко впав через Китай

Курс найпопулярнішої криптовалюти біткоїна в ніч на 22 червня знизився до 31 тисячі доларів.

Падіння відбулося після впровадження заборони на майнінг в Китаї, повідомляє CoinDesk.

За останні два тижні в КНР чотири провінції ввели заборону на майнінг, а напередодні місцеві банки почали блокувати транзакції, пов'язані з цифровими активами.

До 10:00 за київським часом курс біткоїна трохи зріс і торгувався на рівні 32,6 тисяч доларів. Але якщо тенденція до падіння відновиться, криптовалюта може досягти мінімуму за останній місяць.

Падіння цін 21 червня спонукало інституційних інвесторів вийти з ф'ючерсів на біткоїн на Чиказькій товарній біржі (CME). Крім цього, на цьому тлі великі власники біткоїнів почали продавати свої активи.

Оценка материала:

5.00 / 1
Курс біткоїна різко впав через Китай 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
22.06.2021 211
Еще материалы раздела «Экономика»