НОВОСТИ ДНЯ: Синоптик оценил вероятность засухи и стихийных бедствий в Украине  Пілот цивільної місії зняла Землю через ілюмінатор Crew Dragon  Потепление будет постепенным и с дождями: какая погода ждет Украину на выходных  У Києві створять 39 зелених просторів – список адрес  Путін говорить про один народ з українцями через неповноцінність російської імперії - Дробович  В Україну йде потепління  Дев’ять гривень за добу: в Україні стало платним зберігання номерних знаків автовсе новости дня
25.06.2021 845

Міненерго ще на місяць відклало зміну тарифів на електроенергію

Міністерство енергетики відклало на місяць запровадження нової моделі ПСО (покладання спеціальних обов'язків) на ринку електроенергію.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

"Ситуація, що склалась на ринку електроенергії у травні-червні, повністю спотворює можливість адекватного прогнозування моделі фінансово стабільної роботи для учасників ПСО. Тому Міненерго неодноразово зверталось до НКРЕКП щодо необхідності термінового реагування. Частина заходів регулятором вже здійснена. Очікуємо на ухвалення найближчим часом наступних рішень, що допоможуть стабілізувати ринок. Вже у першій половині липня очікуємо побачити позитивні результати. Це створить умови для можливості використання об’єктивних даних для належного обрахунку моделі фінансової стабільності учасників ПСО для забезпечення тривалого стійкого ефекту. З огляду на зазначені фактори Міністерство енергетики ініціювало продовження терміну дії чинного ПСО до 1 серпня", - йдеться в повідомленні.

Міністр енергетики Герман Галущенко у минулу п'ятницю обіцяв, що оновлена модель ПСО буде представлена цього тижня.

Вона передбачає зміну тарифів на електроенергію для населення з 1 липня. Зокрема, для частини населення, яке споживає менше 100 кВт-год, тариф може бути знижено.

Нагадаємо, до 2021 року тариф на електроенергію для населення на перші 100 кВт-год на місяць становив 90 копійок (з ПДВ), а на наступні - 1,68 грн за кВт.

Оценка материала:

5.00 / 1
Міненерго ще на місяць відклало зміну тарифів на електроенергію 5.00 5 1
Бизнес / Рынки и компании
25.06.2021 845
Еще материалы раздела « Рынки и компании»